scorecardresearch

BASBAKAN Erdogan'dan ERBAKAN HOCASINA HAKARETLER...2007 saman yolu tv...!!!

85 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
80 YAŞINDAKİ İNSANA YAKIŞTIRAMIYORUM

Başbakan Erdoğan, eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın kendisine yönelik eleştirilerine üzüldüğünü söyledi. 18 yaşından itibaren Erbakan'ın yanında emek verdiğini ve 31 yaşındaİstanbulİl Başkanı olduğunu hatırlatan Erdoğan, şöyle konuştu:

''Tek üzüntüm şudur: O konuşmalarında o denli hakaretler var ki, bütün bu hakaretler karşısında 80 yaşını devirmiş olan Sayın Erbakan'a ben bunları yakıştırmadığım için cevap vermiyorum, vermeyeceğim de. Onun içindir ki aldığım eğitim, aldığım terbiye bana böyle bir cevabı vermeme mani. Veremem, vermeyeceğim de. O'na da yine aynı şekilde milletim gereken cevabı zaten verdi, 22 Temmuz'da da verecek."


SANDALYE ÜZERİNDE SİYASET

"Sen bir taraftan sandalyeyle dolaşacaksın, bir taraftan çeşitlihastaneraporları, şunlar, bunlar, filan, falan çıkarıp göndereceksin, ondan sonra da bu siyasi mücadelenin içerisinde bir şeyler toplayabilir miyim, bir prim yapabilir miyim, bunun gayreti içerisine gireceksin. Bırakın da artık yetiştirdiğin gençler var. Bunlar yapsın. Hakikaten o şahsına, yaşına, ismine yakıştıramadığım bütün hakaretlere asla ben o şekilde cevap vermeyeceğim. DAHA NE DIYECEKSiN Ki DEMEDIĞİNİ BIRAK MADIN AYiB AYIB AYIB...
Etiketler