scorecardresearch

MUHTEREM ERBAKAN HOCAMIZIN 2004 YILINDA HATIRLATTIĞI ALTIN SÖZLERİNDEN BİRİ DAHA

6 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Dershane kavgasının altında ne yatıyordu?
AKP'nin ve Gülen Cemaatinin, Erdoğan ve ekibinin Milli Görüş'ten ayrılışı, Parti'nin oluşturulması ve iktidara taşınması sürecinde tam bir işbirliği içinde çalıştıklarını herkes biliyordu. AKP'nin Müslümanlara karşı "Haçlı Seferleri" başlatanların yanında yer almak gibi büyük yanlışlıkları konusunda, Cemaat yöneticilerinden hiçbir ikaz gelmiyordu. Büyük Ortadoğu Projesi gibi, Siyonist emellere hizmet edecek bir oluşumun Eşbaşkanı olan partinin genel başkanı, cemaat yöneticileri tarafından asla uyarılmıyordu.
AKP'nin, Afganistan gibi Müslüman bir ülkenin işgalinde, Haçlı güçleri yanında fiilen yer alması konusunda, cemaat yöneticilerinin bir itirazı olmadığı gibi, bu ülkede halen devam eden Müslüman katliamı milyon sayısı ile ifade edilirken de bir üzüntü ifadesi duyulmuyordu.
Yine Afganistan'da öldürdükleri Müslümanların cesetlerine işeyen ve yakan zalimlere, ne partiden, ne de cemaat yöneticilerinden en ufak bir kınama gelmezken, Kur'an sayfalarını çiğnemeleri ve tecavüz etmeleri konusunda da sessiz kalınıyordu.
Bir Müslüman ülke olan Irak'ı işgal kararı alan Haçlılara, milletlerarası kuruluşlarda destek ve oy veren AKP için, cemaat yöneticilerinden bir uyarı gelmiyordu.
Yine bu ülkede milyonlarca Müslümanı katleden, tecavüz eden, soyan, aşağılayarak hakaret eden, camileri kirleten Haçlı zalimlerine destek veren, dua eden, Türkiye topraklarını ve tesislerini Haçlılara peşkeş çeken Erdoğan'a yönelik, cemaat yöneticilerinden bir kınama çıkmıyordu.
Etiketler